bigbank_lTagad tev ir iespēja aizņemties līdz 1000, 5000, 10 000 un vairāk kā 10 000 eiro! Tas ir patēriņa kredīts privātpersonām jaunu mērķu un vajadzību īstenošanai bez pilnīgām saistībām ar banku. BIGBANK uzticība saviem klientiem arvien ir nezūdoša, jo šo summu izsniegumi tiek īstenoti bieži bez ķīlas nodrošinājuma, turklāt piedāvājot jaunus, izdevīgus kredīta atmaksāšanas modeļus!

Kredīts līdz 1000 eiro bez ķīlas un galvotāja

Mazākā summa, kādu piedāvā aizņemties BIGBANK ir 300 eiro. Aizņēmums līdz 1000 eiro tiek izsniegts pamatojoties uz minimālām saistībām ar banku (bez naudas izlietojuma atskaitēm) un naudas atdošanas garantu, kā ķīlas un galvotāju izslēgšana. Aizņemamās naudas summas amlpitūda ērtam naudas aizņēmumam bez aizņēmēja garantu iesniegšanas, ir tiešām plaša, lai varētu pielāgt sev vajadzīgo aizņemamo naudas summu tieši šobrīd vēlamo mērķu un vajadzību īstenošanai. Atmaksas termiņu vari izplānot amplitūdā no viena līdz pat 5 gadiem. Ja izvēlēsies atmaksāt mazākā laika posmā, ikmēneša maksājumi bus lielāki, taču kredītattiecības tiks slēgtas ātrāk. Turklāt tev tiek piedāvāta iespēja kredītattiecības ar banku slēgt vēl ātrāk, ja Tev būs izdevība atmaksāt aizņemto naudas summu pirms termiņa beigām.

Aizdevums līdz 7000 eiro ar galvotāja garantu vai arī pret ķīlu

Ja patēriņa kredīts domāts mērķu piepildījumiem, tad ar 7000 eiro nodrošinājumu pietiktu kārtīgam mājas remontam, auto iegādai vai neaizmirstamam ceļojumam. Kreditattiecību slēgšana līdz pat 7000 eiro īstenojama tikai pret maksātspējīga galvotāja garantējuma, taču BIGBANK, domājot par klientu vēlmēm un iespējām piedāvā naudas aizdevumu sākot no 3000 eiro pret nekustamā īpašuma ķīlu. Naudas atmaksāšana pēc nemanīgā jeb anuitātes principa maksājumu grafika. Tas nozīmē nemainīgas naudas summas maksājumus visā kredīta atmaksāšanas laikā. Tāpat kā aizdevumam līdz 900 latiem, arī šim naudu iespējams atmaksāt pat līdz 5 gadiem.

Kredīts līdz 10 000 eiro ar galvotāja garantu un diviem piedāvātajiem naudas atmaksāšanas modeļiem

Vēloties aizņemties naudas summu pat līdz 10 000 eiro, turklāt ar pieeju pat Lavijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma, BIGBANK, novērtējot Tavu vēlmi slēgt kredītattiecības tieši ar šo kredītiestādi, piedāvā tev izvēles iespēju vēl ērtākai un izdevīgākai naudas atmaksāšanai. Pirmā naudas atmaksāšanas sistēma tāda pati kā nemainīgais maksāšanas grafiks – pēc anuitātes principa, kad Tavi ikmēneša kredīta atmaksājumi būs nemainīgi līdz pat kredītattiecību līguma termiņa beigām. Taču jaunais BIGBANK maksāšanas modelis piedāvā iespēju ik mēnesi atmaksāt tikai atmaksas procentus, bet pamatsummu ar vienu maksājumu pēdējā atmaksas reizē. Analizējot šo kredīta atmaksāšanas modeli, jāsecina, ka mazāk naudas tiek izlietots procentu atmaksāšanā, taču ir jābūt drošam, ka pamatsummu varēs atmaksāt pēc laika ar vienu maksājuma reizi.

Aizdevums virs 10 000 eiro pret ķīlu un diviem atmaksāšanas veidiem

Kā ķīlu banka pieņem nekustamu īpašumu – zeme ar vai bez apbūves gabaliem vai arī dzīvokli. Ķīla būs nepieciešama kā Tavs garants naudas atmaksāšanai, un ķīlai naudas izteiksmē ir jābūt nedaudz lielākai nekā pamatsummai. Tas skaidrojams ar naudas summas neatmaksāšanas gadījumā ierēķinātajiem naudas atmaksas procentiem. Pirms aizņemsies, noteikti būs jāveic ķīlas vērtējums, lai izvērtētu tās piemērotību izsniedzamamai naudas summai. Arī šim aizdevumam tiek piedāvāti divi naudas atmaksāšanas modeļi. Izvēloties atmaksājuma grafiku bez ikmēneša maksājumiem, maksimālais atmaksas laiks būs 1 gads. Tātad, katru mēnesi maksājot tikai atmaksas procentus, pēdējā maksājuma reizē atmaksāsi visu pamatsummu un Tavas kredītattiecības ar banku tiks slēgtas. Maksājot ar ikmēneša maksājumiem, maksimālais naudas atmaksas termiņš tiek piedāvāts 6 gadi. Tātad lūk, šīs naudas atmaksas termiņa atšķirības arī ir ar domu pielāgotas savu klientu iespēju un vēlmju īstenošanai. Nemainīgas naudas atmaksas modelis ik mēnesi paredz arī zemākas procentu likmes.

Aiznemies naudu no BIGBANK šeit savu vēlmju piepildījumam.

Pirms aizņemies, izvērtē savas atmaksāšanas iespējas!